Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14732296

SNGLS Holding & Management OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14732296
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20224
  • Müügitulu 2022544 649 €
  • KMKR numberEE102163586

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 28.05.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.05.2019 2019, Viimane aruanne 2022, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SNGLS Holding & Management OÜ
Registrikood
14732296
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.05.2019
KMKR number
EE102163586
Osa- või aktsiakapital
3000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Weizenbergi tn 14-2a
Aadress kehtib alates
28.05.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Stefan Christian Neubig100 % · 3000 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Stefan Christian NeubigJuhatuse liige27.01.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Stefan Christian Neubigotsene osalus12.09.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu544 649 €+20
Müügitulu muutus599 000 € → 544 649 €-2,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64201Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €150 tuh €300 tuh €449 tuh €599 tuh €20192020599 000 €2021544 649 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2022. aastal 544 649 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008544 649 €
2021Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008599 000 €
2020Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008373 007 €
2019Valdusfirmade tegevus EMTAK 200838 907 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2022)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 544 649 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Saksamaa501 874 €
Jaapan37 775 €
Ameerika Ühendriigid5000 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0123420192020202142022
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20224
20213
20203
20192

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2022202120202019
Müügitulu544 649 €599 000 €373 007 €38 907 €
Ärikasum132 433 €127 537 €149 198 €13 402 €
Kasum enne tulumaksustamist126 661 €118 635 €141 586 €13 847 €
Aruandeaasta kasum126 611 €118 532 €141 355 €13 847 €
Tööjõukulud30 338 €24 481 €32 151 €9484 €
Põhivarade kulum20 140 €4275 €4275 €2138 €
Varad kokku601 235 €478 306 €317 725 €117 199 €
sh käibevarad402 601 €429 628 €268 425 €63 624 €
sh põhivarad198 634 €48 678 €49 300 €53 575 €
sh raha237 958 €218 586 €208 717 €7294 €
Omakapital428 324 €276 734 €158 202 €16 847 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum298 713 €155 202 €13 847 €
Lühiajalised kohustised42 911 €71 572 €29 523 €20 352 €
Pikaajalised kohustised130 000 €130 000 €130 000 €80 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4332
Ärikasum enne kulumit152 573 €131 812 €153 473 €15 540 €
Aruanne esitatud12.08.202405.09.202211.07.202210.06.2022
Omakapitali osakaal varadest71,2 %57,9 %49,8 %14,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust23,2 %19,8 %37,9 %35,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang