Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14738577

DevHunt OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14738577
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20244660 €
  • KMKR numberEE102218596

Usaldusväärsuse indeks

39/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 06.06.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.06.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
DevHunt OÜ
Registrikood
14738577
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.06.2019
KMKR number
EE102218596
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Püssirohu tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu4660 €+1,8
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90111KirjandusloomePõhitegevusala
90201Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €22 tuh €33 tuh €44 tuh €2019: 3120 €20192020: 23 712 €20202021: 16 730 €20212022: 43 970 €43 970 €2022ei kajastu20232024: 4660 €4660 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kirjandusloome teenis ettevõte 2024. aastal 4154 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Kirjandusloome EMTAK 20254154 €
2024Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025506 €
2022Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 200843 970 €
2021Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 200816 730 €
2020Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 200823 712 €
2019Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 20083120 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 020202021: 1120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20221
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu4660 €0,00 €43 970 €16 730 €23 712 €3120 €
Ärikasum enne makse−6508 €−128 €16 639 €−1003 €16 901 €2533 €
Aruandeaasta kasum−6508 €−128 €16 639 €−1003 €16 901 €2533 €
Tööjõukulud4756 €520 €21 407 €12 513 €2700 €0,00 €
Varad kokku31 418 €35 692 €37 020 €19 181 €20 022 €2584 €
sh käibevarad28 547 €33 663 €37 020 €19 181 €20 022 €2584 €
sh raha2873 €5808 €22 084 €14 099 €20 022 €2584 €
Omakapital28 434 €34 942 €35 070 €18 431 €19 434 €2533 €
sh osa- või aktsiakapital2502 €2502 €2502 €2502 €2502 €2502 €
Lühiajalised kohustised984 €750 €1950 €750 €588 €51,00 €
Pikaajalised kohustised2000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)011110
Omakapitali osakaal varadest90,5 %97,9 %94,7 %96,1 %97,1 %98,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-139,7 %37,8 %-6,0 %71,3 %81,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang