Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14743466

Shade Visuals OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14743466
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202212 625 €

Usaldusväärsuse indeks

29/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 13.06.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.06.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Shade Visuals OÜ
Registrikood
14743466
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.06.2019
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Nõmme tn 11a-1
Aadress kehtib alates
13.06.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tormi Kadak100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tormi KadakJuhatuse liige13.06.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tormi Kadakotsene osalus13.06.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 29 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu12 625 €+5,8
Müügitulu muutus23 462 € → 12 625 €-13,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90031Kunstialane loometegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5866 €12 tuh €18 tuh €23 tuh €2019202023 462 €202112 625 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kunstialane loometegevus teenis ettevõte 2022. aastal 12 625 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Kunstialane loometegevus EMTAK 200812 625 €
2021Kunstialane loometegevus EMTAK 200823 462 €
2020Kunstialane loometegevus EMTAK 20088265 €
2019Kunstialane loometegevus EMTAK 2008500 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122201920202202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20221
20212
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €12 625 €23 462 €8265 €500 €
Ärikasum0,00 €0,00 €0,00 €−1521 €1176 €3331 €95,00 €
Kasum enne tulumaksustamist0,00 €0,00 €0,00 €−1521 €1102 €3037 €95,00 €
Aruandeaasta kasum0,00 €0,00 €0,00 €−1521 €1102 €3037 €95,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €10 495 €17 809 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1486 €1486 €1486 €1486 €3063 €3528 €95,00 €
sh käibevarad0,00 €0,00 €0,00 €1577 €2498 €95,00 €
sh põhivarad1486 €1486 €1486 €1486 €1486 €1030 €0,00 €
sh raha0,00 €0,00 €
Omakapital885 €885 €885 €885 €2406 €3132 €95,00 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum885 €885 €885 €0,00 €3037 €
Lühiajalised kohustised601 €601 €601 €601 €657 €396 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0001200
Aruanne esitatud16.06.202630.06.202524.07.202402.06.202303.02.202208.03.202123.12.2020
Omakapitali osakaal varadest59,6 %59,6 %59,6 %59,6 %78,6 %88,8 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−12,0 %4,7 %36,7 %19,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang