Registrikaart · Äriregistri kanne 14745821
OÜ Constafi
- Registrikood14745821
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20240,00 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Constafi
- Registrikood
- 14745821
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.06.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 6
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mittetulundusühing Convictus Eesti | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 08.03.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Daria Tikhonova | Juhatuse liige | 15.05.2023 |
| Tatjana Russakova | Juhatuse liige | 15.05.2023 |
| Konstantin Iru | Juhatuse liige | 15.05.2023 |
| Jaan Väärt | Juhatuse liige | 14.03.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Konstantin Iru | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 25.04.2024 |
| Tatjana Russakova | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 25.04.2024 |
| Jaan Väärt | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 25.04.2024 |
| Daria Tikhonova | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 25.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258091654
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 8699 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2024. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 19,00 € | −5,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 19,00 € | −5,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 19,00 € | −5,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | — | — |
| sh käibevarad | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | — | — |
| sh raha | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | — | — |
| Omakapital | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | −5,00 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 14,00 € | 14,00 € | 14,00 € | −5,00 € | 0,00 € | — |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 24.06.2025 | 01.07.2024 | 05.06.2023 | 01.04.2022 | 31.03.2022 | 23.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.