NaturalCut OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 950 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14747671
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20211
- Müügitulu 202027 712 €
Üldandmed
- Ärinimi
- NaturalCut OÜ
- Registrikood
- 14747671
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.06.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Kobra küla, Rossi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
28/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 27 712 € | +8,9 |
| Müügitulu muutus | 23 472 € → 27 712 € | +5,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 950 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2020. aastal 27 712 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 27 712 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 23 472 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 27 712 € | 23 472 € |
| Ärikasum enne makse | 15 024 € | 7978 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 024 € | 7978 € |
| Tööjõukulud | 3655 € | 6100 € |
| Varad kokku | 23 822 € | 9347 € |
| sh käibevarad | 3385 € | 9347 € |
| Omakapital | 23 002 € | 7978 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 820 € | 1369 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 85,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 54,2 % | 34,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 950 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.