Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14747671

NaturalCut OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 950 €
  • Registrikood14747671
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20211
  • Müügitulu 202027 712 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 950 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 20.06.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.06.2019 2019, Viimane aruanne 2021, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
NaturalCut OÜ
Registrikood
14747671
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.06.2019
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Kobra küla, Rossi

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu27 712 €+8,9
Müügitulu muutus23 472 € → 27 712 €+5,4
Maksuvõlgnimekirjas 950 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6928 €14 tuh €21 tuh €28 tuh €201927 712 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2020. aastal 27 712 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200827 712 €
2019Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200823 472 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111202012021
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20202019
Müügitulu27 712 €23 472 €
Ärikasum enne makse15 024 €7978 €
Aruandeaasta kasum15 024 €7978 €
Tööjõukulud3655 €6100 €
Varad kokku23 822 €9347 €
sh käibevarad3385 €9347 €
Omakapital23 002 €7978 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised820 €1369 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11
Omakapitali osakaal varadest96,6 %85,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust54,2 %34,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 950 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang