Registrikaart · Äriregistri kanne 14749150
Rae võrgud OÜ
- Registrikood14749150
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202538 924 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rae võrgud OÜ
- Registrikood
- 14749150
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.06.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 35-8
- Aadress kehtib alates
- 25.06.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Harri Neppi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Harri Neppi | Juhatuse liige | 25.06.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Harri Neppi | otsene osalus | 25.06.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 38 924 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 38 351 € → 38 924 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258154753
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 61101 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused teenis ettevõte 2025. aastal 38 924 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2025 | 38 924 € |
| 2024 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2025 | 38 351 € |
| 2023 | Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus EMTAK 2008 | 32 886 € |
| 2022 | Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus EMTAK 2008 | 32 347 € |
| 2021 | Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus EMTAK 2008 | 29 799 € |
| 2020 | Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus EMTAK 2008 | 20 606 € |
| 2019 | Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus EMTAK 2008 | 14 448 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Sideteenuse osutamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.08.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 924 € | 38 351 € | 32 886 € | 32 347 € | 29 799 € | 20 606 € | 14 448 € |
| Ärikasum | 11 080 € | 30 982 € | 24 827 € | 28 747 € | 39 699 € | 17 006 € | 13 248 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9930 € | 29 898 € | 24 307 € | 28 747 € | 39 699 € | 17 006 € | 13 248 € |
| Aruandeaasta kasum | 9930 € | 29 898 € | 24 307 € | 28 747 € | 39 699 € | 17 006 € | 13 248 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 182 782 € | 155 606 € | 125 207 € | 101 652 € | 72 453 € | 32 054 € | 18 948 € |
| sh käibevarad | 2782 € | 2906 € | 2407 € | 2752 € | 2253 € | 1654 € | 5748 € |
| sh põhivarad | 180 000 € | 152 700 € | 122 800 € | 98 900 € | 70 200 € | 30 400 € | 13 200 € |
| Omakapital | 162 836 € | 152 906 € | 123 007 € | 98 700 € | 69 953 € | 30 254 € | 13 248 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 152 906 € | 123 008 € | 98 700 € | 69 953 € | 30 254 € | 13 248 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 946 € | 2700 € | 2200 € | 2952 € | 2500 € | 1800 € | 5700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 23.08.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 16.10.2022 | 30.06.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,1 % | 98,3 % | 98,2 % | 97,1 % | 96,5 % | 94,4 % | 69,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,5 % | 78,0 % | 73,9 % | 88,9 % | 133,2 % | 82,5 % | 91,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.