Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14752459

Metsahall OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14752459
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202546 594 €
  • KMKR numberEE102175024

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 01.07.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.07.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Metsahall OÜ
Registrikood
14752459
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.07.2019
KMKR number
EE102175024
Aadress
Pärnu maakond, Saarde vald, Jäärja küla, Nurme-3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu46 594 €+11
Müügitulu muutus45 403 € → 46 594 €+0,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €12 tuh €23 tuh €35 tuh €47 tuh €20192020202120222023202446 594 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 46 594 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 202546 594 €
2024Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 202544 003 €
2024Muud eriehitustööd EMTAK 20251400 €
2023Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200835 370 €
2022Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200836 551 €
2021Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200833 239 €
2020Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200824 897 €
2019Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 20089873 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu46 595 €45 403 €35 370 €36 551 €33 239 €24 897 €9873 €
Ärikasum enne makse0,00 €2922 €828 €−2463 €−792 €−30,00 €3529 €
Aruandeaasta kasum0,00 €2922 €828 €−2463 €−792 €−30,00 €3529 €
Tööjõukulud11 563 €16 283 €10 490 €11 394 €9979 €9446 €5522 €
Varad kokku8719 €10 061 €7076 €11 394 €12 863 €7843 €7379 €
sh käibevarad7860 €8051 €3915 €6265 €7103 €5478 €5779 €
sh raha5191 €4309 €1185 €
Omakapital6494 €6494 €3572 €2743 €5206 €5999 €6029 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2225 €3567 €3504 €8289 €7657 €1844 €1350 €
Pikaajalised kohustised0,00 €362 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest74,5 %64,5 %50,5 %24,1 %40,5 %76,5 %81,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,0 %6,4 %2,3 %−6,7 %−2,4 %−0,1 %35,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang