Registrikaart · Äriregistri kanne 14757899
Agridays OÜ
- Registrikood14757899
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20222
- Müügitulu 202210 223 606 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Agridays OÜ
- Registrikood
- 14757899
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.07.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 10 223 606 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 14 335 799 € → 10 223 606 € | -8,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2022. aastal 10 223 606 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 10 223 606 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 14 335 799 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 9 645 883 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 223 606 € | 14 335 799 € | 9 645 883 € |
| Ärikasum enne makse | 462 342 € | 556 863 € | 700 539 € |
| Aruandeaasta kasum | 462 342 € | 556 863 € | 700 539 € |
| Tööjõukulud | 6063 € | 6223 € | 226 € |
| Varad kokku | 2 191 464 € | 1 289 596 € | 1 300 823 € |
| sh käibevarad | 2 191 464 € | 1 289 596 € | 1 300 823 € |
| sh raha | 159 777 € | 605 351 € | 9058 € |
| Omakapital | 1 824 479 € | 1 288 915 € | 650 957 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 366 985 € | 681 € | 649 866 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,3 % | 99,9 % | 50,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,5 % | 3,9 % | 7,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.