Airtehnik OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 55 561 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 134 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14760909
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202457 242 €
- KMKR numberEE102270194
Üldandmed
- Ärinimi
- Airtehnik OÜ
- Registrikood
- 14760909
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.07.2019
- KMKR number
- EE102270194
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Valge tn 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
25/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 57 242 € | +11,8 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 55 561 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258800714
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 57 242 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 57 242 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 800 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 19 934 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 75 160 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 57 242 € | 0,00 € | 800 € | 19 934 € | 75 160 € |
| Ärikasum enne makse | 38 398 € | 176 € | −638 € | 481 € | 8717 € |
| Aruandeaasta kasum | 38 398 € | 176 € | −638 € | 481 € | 8717 € |
| Tööjõukulud | 9215 € | 0,00 € | 929 € | 15 558 € | 27 285 € |
| Varad kokku | 56 502 € | 11 238 € | 12 420 € | 12 771 € | 12 476 € |
| sh käibevarad | 56 502 € | 11 238 € | 12 420 € | 12 771 € | 12 476 € |
| sh raha | 48 362 € | 11 011 € | 9695 € | 10 064 € | 8974 € |
| Omakapital | 49 634 € | 11 236 € | 11 060 € | 11 698 € | 11 217 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6868 € | 2,00 € | 1360 € | 1073 € | 1259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,8 % | 100,0 % | 89,0 % | 91,6 % | 89,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 67,1 % | — | -79,8 % | 2,4 % | 11,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 55 561 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.