Registrikaart · Äriregistri kanne 14763428
A&A Services OÜ
- Registrikood14763428
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20232
- Müügitulu 2023202 950 €
- KMKR numberEE102388390
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 4259 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- A&A Services OÜ
- Registrikood
- 14763428
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.07.2019
- KMKR number
- EE102388390
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi linn, Koidu tn 13
- Aadress kehtib alates
- 03.08.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Fiscalinvest OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 15.05.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andre Ustinov | Juhatuse liige | 06.07.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andre Ustinov | otsene osalus | 21.03.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 202 950 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 260 986 € → 202 950 € | -6,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 4259 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256238199
- Mobiil+37256975495
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33201 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus teenis ettevõte 2023. aastal 202 950 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 202 950 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont EMTAK 2008 | 260 986 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont EMTAK 2008 | 217 490 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 202 160 € ehk 93 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rumeenia | 200 000 € |
| Eesti | 15 330 € |
| Leedu | 2160 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 202 950 € | 260 986 € | 217 490 € | — |
| Ärikasum | −8894 € | 23 200 € | 78 394 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −15 694 € | 16 092 € | 76 720 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −15 694 € | 16 092 € | 76 720 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 13 946 € | 50 807 € | 12 691 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 29 505 € | 15 034 € | 5832 € | — |
| Varad kokku | 281 507 € | 289 108 € | 255 702 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 265 423 € | 244 017 € | 221 544 € | — |
| sh põhivarad | 16 084 € | 45 091 € | 34 158 € | — |
| sh raha | 12 244 € | 11,00 € | 103 548 € | — |
| Omakapital | 79 458 € | 95 152 € | 76 720 € | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 95 152 € | 79 060 € | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 180 557 € | 146 697 € | 178 982 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 21 492 € | 47 259 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 20 611 € | 38 234 € | 84 226 € | — |
| Aruanne esitatud | 09.07.2024 | 29.06.2023 | 29.06.2022 | 25.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,2 % | 32,9 % | 30,0 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,7 % | 6,2 % | 35,3 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 4259 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.