Registrikaart · Äriregistri kanne 14763888
Artuuria OÜ
- Registrikood14763888
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025184 520 €
- KMKR numberEE102561340
- Sellel aadressil on registreeritud 157 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Artuuria OÜ
- Registrikood
- 14763888
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.07.2019
- KMKR number
- EE102561340
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 64
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 184 520 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 271 933 € → 184 520 € | -9,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253473966
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
| 58111 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 165 289 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 165 289 € |
| 2025 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2025 | 19 231 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 271 933 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 190 188 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 940 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 103 930 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 14 966 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 10 300 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 10 000 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1300 € |
| 2021 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 767 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 39 777 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 37 861 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 185 023 € | 300 657 € | 191 128 € | 118 896 € | 25 367 € | 77 638 € |
| Ärikasum enne makse | 61 162 € | 80 425 € | 138 461 € | 106 985 € | −7277 € | 40 496 € |
| Aruandeaasta kasum | 61 162 € | 22 925 € | 138 461 € | 106 985 € | −7277 € | 40 496 € |
| Tööjõukulud | 37 114 € | 83 963 € | 8888 € | 987 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 168 661 € | 145 643 € | 283 155 € | 143 591 € | 35 846 € | 43 108 € |
| sh käibevarad | 41 105 € | 51 890 € | 157 085 € | 124 238 € | 16 831 € | 23 663 € |
| sh raha | 27 849 € | 45 288 € | 147 906 € | 118 403 € | — | 20 363 € |
| Omakapital | 135 127 € | 73 965 € | 281 040 € | 142 579 € | 35 719 € | 42 996 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 534 € | 71 678 € | 2115 € | 1012 € | 127 € | 112 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,1 % | 50,8 % | 99,3 % | 99,3 % | 99,6 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 33,1 % | 7,6 % | 72,4 % | 90,0 % | −28,7 % | 52,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.