KAVA Trans OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3312 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14765628
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202450 776 €
- KMKR numberEE102265866
Üldandmed
- Ärinimi
- KAVA Trans OÜ
- Registrikood
- 14765628
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.07.2019
- KMKR number
- EE102265866
- Aadress
- Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Ertsma küla, Tamme
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 50 776 € | +11,3 |
| Müügitulu muutus | 15 734 € → 50 776 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 3312 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2024. aastal 50 776 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 50 776 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 15 734 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1089 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 6957 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 17 355 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4387 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 776 € | 15 734 € | 1089 € | 6957 € | 17 355 € | 4387 € |
| Ärikasum enne makse | 301 € | −1668 € | −104 € | 817 € | 6456 € | −1196 € |
| Aruandeaasta kasum | 301 € | −1668 € | −104 € | 817 € | 6456 € | −1196 € |
| Tööjõukulud | 14 455 € | 10 187 € | 0,00 € | 0,00 € | 4686 € | 3208 € |
| Varad kokku | 48 852 € | 20 556 € | 5972 € | 13 305 € | 5259 € | 360 € |
| sh käibevarad | 13 185 € | 7783 € | 5972 € | 13 305 € | 5259 € | 360 € |
| sh raha | 9886 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 7104 € | 6804 € | 5972 € | 6077 € | 5259 € | −1196 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 748 € | 4009 € | 0,00 € | 7228 € | 0,00 € | 1556 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 9743 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,5 % | 33,1 % | 100,0 % | 45,7 % | 100,0 % | -332,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | -10,6 % | -9,6 % | 11,7 % | 37,2 % | -27,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3312 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.