Registrikaart · Äriregistri kanne 14768928
Ehitus & Haljastus OÜ
- Registrikood14768928
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202495 459 €
- KMKR numberEE102354450
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ehitus & Haljastus OÜ
- Registrikood
- 14768928
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.07.2019
- KMKR number
- EE102354450
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kuklase tn 18-86
- Aadress kehtib alates
- 26.03.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristjan Juur | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 08.03.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnu Juur | Juhatuse liige | 26.09.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Juur | otsene osalus | 08.03.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 95 459 € | +13,9 | |
| Müügitulu muutus | 183 889 € → 95 459 € | -14,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 95 459 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 95 459 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 181 208 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 2681 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 99 870 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 8028 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 67 512 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 181 208 € ehk 99 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 181 208 € |
| Eesti | 2681 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 95 459 € | 183 889 € | 107 898 € | 67 512 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −31 049 € | 7555 € | 11 855 € | −13,00 € | −18,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 047 € | 7555 € | 11 855 € | −13,00 € | −18,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −31 047 € | 6393 € | 10 667 € | −13,00 € | −18,00 € |
| Tööjõukulud | 8851 € | 108 662 € | 40 387 € | 9142 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 480 € | 480 € | 400 € | — | — |
| Varad kokku | 5581 € | 36 870 € | 32 659 € | 6210 € | 2490 € |
| sh käibevarad | 2181 € | 32 990 € | 28 259 € | 6210 € | 2490 € |
| sh põhivarad | 3400 € | 3880 € | 4400 € | — | — |
| sh raha | 156 € | 24 350 € | 5068 € | 4496 € | — |
| Omakapital | −11 567 € | 19 480 € | 13 144 € | 2477 € | 2490 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 16 972 € | 10 579 € | −31,00 € | −18,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 148 € | 17 390 € | 19 515 € | 3733 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −30 569 € | 8035 € | 12 255 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 16.04.2025 | 26.04.2024 | 25.04.2023 | 27.06.2022 | 05.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | −207,3 % | 52,8 % | 40,2 % | 39,9 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −32,5 % | 3,5 % | 9,9 % | −0,0 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.