Zenrix Wla OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 45 880 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 128 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14770291
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202227 812 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Zenrix Wla OÜ
- Registrikood
- 14770291
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.07.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
6/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 27 812 € | +8,9 |
| Müügitulu muutus | 100 217 € → 27 812 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 45 880 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2022. aastal 27 812 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 27 812 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 100 217 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 128 413 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 27 812 € | 100 217 € | 128 413 € |
| Ärikasum enne makse | 2677 € | −2985 € | −40 232 € | −39 938 € | 4920 € |
| Aruandeaasta kasum | 2677 € | −2985 € | −40 232 € | −39 938 € | 4920 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1937 € | 69 101 € | 82 588 € | 104 773 € |
| Varad kokku | 20,00 € | 20,00 € | 2300 € | 10 858 € | 35 869 € |
| sh käibevarad | 20,00 € | 20,00 € | 2300 € | 10 858 € | 35 869 € |
| sh raha | 20,00 € | 20,00 € | 2300 € | 9003 € | — |
| Omakapital | −75 609 € | −78 286 € | −75 301 € | −35 029 € | 4920 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 75 629 € | 78 306 € | 77 601 € | 45 887 € | 30 949 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 6 | 4 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | -378045,0 % | -391430,0 % | -3274,0 % | -322,6 % | 13,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | -144,7 % | -39,9 % | 3,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 45 880 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.