Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14771735

Tsukuts OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14771735
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202522 561 €
  • KMKR numberEE102235728

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 30.07.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.07.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tsukuts OÜ
Registrikood
14771735
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.07.2019
KMKR number
EE102235728
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 102-15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu22 561 €+8,1
Müügitulu muutus502 € → 22 561 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5640 €11 tuh €17 tuh €23 tuh €2020: 1639 €20202021: 2929 €20212022: 3119 €20222023: 776 €20232024: 502 €20242025: 22 561 €22 561 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 22 561 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202522 561 €
2024Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 2025502 €
2023Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 2008776 €
2022Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 20083119 €
2021Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 20082929 €
2020Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 20081639 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 1120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 020242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu22 561 €502 €776 €3119 €2929 €1639 €
Ärikasum enne makse120 €134 €−23,00 €10,00 €−94,00 €112 €
Aruandeaasta kasum120 €134 €−23,00 €10,00 €−94,00 €112 €
Tööjõukulud4529 €0,00 €5310 €3500 €5782 €5470 €
Varad kokku12 022 €3304 €3335 €2585 €3627 €4960 €
sh käibevarad10 741 €3304 €3335 €2585 €694 €1227 €
sh raha199 €744 €775 €885 €694 €500 €
Omakapital2766 €2646 €2513 €2536 €2526 €2620 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised9256 €658 €822 €49,00 €1101 €2340 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)101111
Omakapitali osakaal varadest23,0 %80,1 %75,4 %98,1 %69,6 %52,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,5 %26,7 %-3,0 %0,3 %-3,2 %6,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang