Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14775377

NGU Solutions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14775377
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20243223 €
  • KMKR numberEE102494475

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 05.08.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.08.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
NGU Solutions OÜ
Registrikood
14775377
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.08.2019
KMKR number
EE102494475
Aadress
Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Haljala alevik, Aia tn 7-18

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3223 €+0,3
Müügitulu muutus1714 € → 3223 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €806 €1612 €2417 €3223 €2020: 461 €20202021: 3030 €20212022: 2590 €20222023: 1714 €20232024: 3223 €3223 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 3223 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 20253223 €
2023Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 20081714 €
2022Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 20082028 €
2022Füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008562 €
2021Füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20082641 €
2021Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008389 €
2020Füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008461 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 0020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 002024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20242023202220212020
Müügitulu3223 €1714 €2590 €3030 €461 €
Ärikasum enne makse678 €452 €2231 €1892 €273 €
Aruandeaasta kasum678 €452 €2231 €1892 €273 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku11 457 €11 436 €7697 €2415 €463 €
sh käibevarad11 457 €11 436 €7697 €2415 €463 €
sh raha217 €463 €
Omakapital5527 €4849 €4397 €2165 €273 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised5930 €6587 €3300 €250 €190 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest48,2 %42,4 %57,1 %89,6 %59,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust21,0 %26,4 %86,1 %62,4 %59,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang