HOAL OÜ
- Registrikood14780438
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202568 042 €
Üldandmed
- Ärinimi
- HOAL OÜ
- Registrikood
- 14780438
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.08.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kadaka pst 47
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 68 042 € | +12,5 |
| Müügitulu muutus | 58 335 € → 68 042 € | +5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 68 042 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 68 042 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 58 335 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 68 270 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 39 423 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 36 337 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 1790 € |
| 2020 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 2150 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 042 € | 58 335 € | 68 270 € | 39 423 € | 38 127 € | 2150 € |
| Ärikasum enne makse | 2133 € | 5002 € | 9102 € | 2388 € | 17 045 € | 2050 € |
| Aruandeaasta kasum | 2133 € | 5002 € | 8602 € | 2388 € | 17 045 € | 2050 € |
| Tööjõukulud | 17 875 € | 29 998 € | 26 740 € | 19 557 € | 11 227 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 63 131 € | 43 161 € | 40 628 € | 38 960 € | 38 492 € | 4550 € |
| sh käibevarad | 29 432 € | 27 562 € | 23 829 € | 20 961 € | 18 493 € | 4550 € |
| sh raha | 22 570 € | 23 573 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 37 720 € | 35 587 € | 30 585 € | 23 983 € | 21 595 € | 4550 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4307 € | 7574 € | 5401 € | 6327 € | 231 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 21 104 € | 0,00 € | 4642 € | 8650 € | 16 666 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,7 % | 82,5 % | 75,3 % | 61,6 % | 56,1 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,1 % | 8,6 % | 12,6 % | 6,1 % | 44,7 % | 95,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.