Turundusinfo

Marves OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14781797
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202559 402 €
  • KMKR numberEE102260201

Üldandmed

Ärinimi
Marves OÜ
Registrikood
14781797
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.08.2019
KMKR number
EE102260201
Aadress
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Laulasmaa küla, Krõlli vkt 53

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu59 402 €+12
Müügitulu muutus54 500 € → 59 402 €+2,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 31 033 €2020: 77 544 €2021: 118 392 €2022: 124 439 €124 439 €2023: 40 275 €2024: 54 500 €2025: 59 402 €59 402 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 41 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202541 000 €
2025Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 202518 402 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202554 500 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200840 275 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008124 439 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008118 392 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200877 544 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200831 033 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2019: 02020: 112021: 12022: 12023: 12024: 12025: 112019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu59 402 €54 500 €40 275 €124 439 €118 392 €77 544 €31 033 €
Ärikasum enne makse10 374 €−15 116 €9082 €61 779 €58 925 €32 372 €30 073 €
Aruandeaasta kasum9725 €−20 651 €7780 €61 779 €57 405 €28 247 €30 073 €
Tööjõukulud13 154 €29 462 €0,00 €0,00 €10 134 €26 272 €0,00 €
Varad kokku167 542 €111 738 €153 685 €171 863 €126 222 €51 118 €30 073 €
sh käibevarad105 942 €38 639 €60 062 €69 911 €15 146 €10 518 €30 073 €
sh raha3390 €3475 €59 862 €63 793 €9008 €10 518 €
Omakapital114 239 €106 814 €151 839 €152 619 €90 840 €41 820 €30 073 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised53 303 €4924 €1846 €19 244 €35 382 €9298 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111110
Omakapitali osakaal varadest68,2 %95,6 %98,8 %88,8 %72,0 %81,8 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust16,4 %-37,9 %19,3 %49,6 %48,5 %36,4 %96,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang