Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14782130

Pauper OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14782130
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20257888 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 29 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 14.08.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.08.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Pauper OÜ
Registrikood
14782130
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.08.2019
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 11
Aadress kehtib alates
14.08.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ivo Vahkal100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ivo VahkalJuhatuse liige14.08.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ivo Vahkalotsene osalus14.08.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu7888 €+3,9
Müügitulu muutus10 094 € → 7888 €-6,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43331Põranda- ja seinakatete paigaldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3899 €7797 €12 tuh €16 tuh €2020202115 594 €2022202320247888 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 7888 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 20257888 €
2024Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 202510 094 €
2023Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 20089488 €
2022Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 200815 594 €
2021Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 200814 220 €
2020Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 200813 393 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120201202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu7888 €10 094 €9488 €15 594 €14 220 €13 393 €
Ärikasum−1802 €−3912 €−1495 €2029 €3723 €9649 €
Kasum enne tulumaksustamist−1802 €−3912 €−1495 €2029 €3723 €9649 €
Aruandeaasta kasum−1802 €−3912 €−1495 €2029 €3723 €9649 €
Tööjõukulud7960 €8964 €8964 €9854 €8754 €2918 €
Põhivarade kulum888 €888 €888 €888 €309 €
Varad kokku12 098 €12 494 €17 406 €18 901 €16 603 €12 880 €
sh käibevarad11 329 €10 837 €14 861 €15 468 €12 282 €12 880 €
sh põhivarad769 €1657 €2545 €3433 €4321 €
sh raha11 329 €10 837 €
Omakapital10 692 €12 494 €16 406 €17 901 €15 872 €12 149 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum9994 €13 906 €15 401 €13 372 €9649 €
Lühiajalised kohustised1406 €0,00 €1000 €1000 €731 €731 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111110
Ärikasum enne kulumit−914 €−3024 €−607 €2917 €4032 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202526.06.202429.06.202329.06.202229.06.2021
Omakapitali osakaal varadest88,4 %100,0 %94,3 %94,7 %95,6 %94,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−22,8 %−38,8 %−15,8 %13,0 %26,2 %72,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang