Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14786352

Moon Climber OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14786352
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202433 303 €
  • KMKR numberEE102183524
  • Sellel aadressil on registreeritud 324 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

33/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 21.08.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.08.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Moon Climber OÜ
Registrikood
14786352
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.08.2019
KMKR number
EE102183524
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotkapoja tn 2a-10
Aadress kehtib alates
05.04.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Marcello Perazzani100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Marcello PerazzaniJuhatuse liige21.08.2019
Premium Accounting OÜKontaktisik05.04.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Marcello Perazzaniotsene osalus21.08.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu33 303 €+9,7
Müügitulu muutus767 117 € → 33 303 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73111Reklaamiagentuuride tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €192 tuh €384 tuh €575 tuh €767 tuh €202020212022767 117 €202333 303 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 33 303 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 202533 303 €
2023Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008767 117 €
2022Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008127 778 €
2021Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008222 140 €
2020Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008469 641 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011112020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20242023202220212020
Müügitulu33 303 €767 117 €127 778 €222 140 €469 641 €
Ärikasum−61 534 €237 123 €4010 €4805 €119 913 €
Kasum enne tulumaksustamist−53 390 €235 169 €−13 213 €4790 €119 896 €
Aruandeaasta kasum−53 390 €235 169 €−13 213 €4789 €119 892 €
Tööjõukulud53 312 €36 903 €34 988 €34 988 €22 853 €
Varad kokku304 207 €357 058 €114 301 €125 741 €120 515 €
sh käibevarad304 207 €357 058 €114 301 €125 741 €120 515 €
sh raha201 859 €339 080 €98 332 €112 636 €109 296 €
Omakapital301 780 €355 171 €111 467 €124 681 €119 892 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum355 170 €120 002 €124 680 €119 892 €
Lühiajalised kohustised2427 €1887 €2834 €1060 €623 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111
Aruanne esitatud19.06.202504.07.202428.06.202321.11.202231.03.2022
Omakapitali osakaal varadest99,2 %99,5 %97,5 %99,2 %99,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−160,3 %30,7 %−10,3 %2,2 %25,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang