Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14788836

Kange Muskel OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14788836
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202516 243 €

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 26.08.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.08.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kange Muskel OÜ
Registrikood
14788836
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.08.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võru tn 12-132

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu16 243 €+6,8
Müügitulu muutus5807 € → 16 243 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
93131Spordi- ja jõusaalide tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4061 €8122 €12 tuh €16 tuh €2020: 13 465 €20202021: 9056 €20212022: 13 691 €20222023: 14 813 €20232024: 5807 €20242025: 16 243 €16 243 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spordi- ja jõusaalide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 16 243 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 202516 243 €
2024Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 20255807 €
2023Aeroobika- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200814 813 €
2022Aeroobika- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200813 691 €
2021Aeroobika- ja jõusaalide tegevus EMTAK 20089056 €
2020Aeroobika- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200813 465 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 1120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu16 243 €5807 €14 813 €13 691 €9056 €13 465 €
Ärikasum enne makse2471 €5807 €14,00 €−259 €−510 €1356 €
Aruandeaasta kasum2471 €5807 €14,00 €−259 €−510 €1356 €
Tööjõukulud13 073 €4375 €11 557 €9750 €4936 €7389 €
Varad kokku4357 €570 €1714 €1724 €1016 €2276 €
sh käibevarad4357 €570 €1714 €1724 €1016 €2276 €
sh raha2889 €570 €
Omakapital3030 €559 €653 €639 €898 €1407 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1327 €11,00 €1061 €1085 €118 €869 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest69,5 %98,1 %38,1 %37,1 %88,4 %61,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust15,2 %100,0 %0,1 %-1,9 %-5,6 %10,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang