Registrikaart · Äriregistri kanne 14789149
NordSo OÜ
- Registrikood14789149
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20246132 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NordSo OÜ
- Registrikood
- 14789149
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Kalda tn 58-2
- Aadress kehtib alates
- 26.08.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sander Sõõrd | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sander Sõõrd | Juhatuse liige | 26.08.2019 |
| Martin Ivanov | Juhatuse liige | 09.01.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sander Sõõrd | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 26.08.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6132 € | +2,9 | |
| Müügitulu muutus | 76 643 € → 6132 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 6132 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 6132 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 76 643 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 201 971 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 122 537 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 137 483 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 76 643 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 76 643 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 6132 € | 76 643 € | 201 971 € | 122 537 € | 137 483 € |
| Ärikasum | −6637 € | −8475 € | 1169 € | 29 767 € | 9613 € | 34 622 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6635 € | −8470 € | 1169 € | 29 799 € | 9429 € | 34 261 € |
| Aruandeaasta kasum | −6635 € | −8470 € | 1169 € | 29 799 € | 9429 € | 34 261 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 4850 € | 11 641 € | 10 501 € | 9371 € | 7948 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 1926 € | 2225 € | 1900 € | 1792 € | 1642 € |
| Varad kokku | 65 226 € | 75 204 € | 78 204 € | 76 580 € | 51 514 € | 47 868 € |
| sh käibevarad | 39 468 € | 49 012 € | 65 680 € | 61 831 € | 37 031 € | 31 594 € |
| sh põhivarad | 25 758 € | 26 192 € | 12 524 € | 14 749 € | 14 483 € | 16 274 € |
| sh raha | 9288 € | 34 987 € | 35 077 € | 28 385 € | 8875 € | 1793 € |
| Omakapital | 59 553 € | 66 188 € | 74 658 € | 73 489 € | 43 690 € | 34 261 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 66 188 € | 74 658 € | 73 489 € | 43 690 € | 34 261 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 5673 € | 9016 € | 3546 € | 3091 € | 7824 € | 13 607 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −6637 € | −6549 € | 3394 € | 31 667 € | 11 405 € | 36 264 € |
| Aruanne esitatud | 11.06.2026 | 10.02.2025 | 06.02.2024 | 08.05.2023 | 06.05.2022 | 10.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,3 % | 88,0 % | 95,5 % | 96,0 % | 84,8 % | 71,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −138,1 % | 1,5 % | 14,8 % | 7,7 % | 24,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.