Turundusinfo

Tanera OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14791821
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202512 993 €

Üldandmed

Ärinimi
Tanera OÜ
Registrikood
14791821
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.08.2019
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Sambla tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu12 993 €+5,9
Müügitulu muutus6148 € → 12 993 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
96211Juuksuriteenindus ja habemeajaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 0,00 €2020: 2293 €2021: 4097 €2022: 3462 €2023: 7428 €2024: 6148 €2025: 12 993 €12 993 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 12 993 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202512 993 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 20256148 €
2023Muu teenindus EMTAK 20087428 €
2022Muu teenindus EMTAK 20083462 €
2021Muu teenindus EMTAK 20084097 €
2020Muu teenindus EMTAK 20082293 €
2019Muu teenindus EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 112019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu12 993 €6148 €7428 €3462 €4097 €2293 €
Ärikasum enne makse2780 €594 €514 €−450 €957 €285 €−2,00 €
Aruandeaasta kasum2780 €594 €514 €−450 €957 €285 €−2,00 €
Tööjõukulud6713 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku7180 €4400 €3806 €3292 €3742 €2785 €2500 €
sh käibevarad6013 €4400 €3806 €3292 €3742 €2785 €2500 €
sh raha6013 €
Omakapital7180 €4400 €3806 €3292 €3742 €2785 €2500 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust21,4 %9,7 %6,9 %-13,0 %23,4 %12,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang