Registrikaart · Äriregistri kanne 14791896
MT Melody OÜ
- Registrikood14791896
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256220 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MT Melody OÜ
- Registrikood
- 14791896
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.08.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Õle tn 7-1
- Aadress kehtib alates
- 29.08.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Martin Tamm | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martin Tamm | Juhatuse liige | 29.08.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martin Tamm | otsene osalus | 29.08.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6220 € | +2,9 | |
| Müügitulu muutus | 6585 € → 6220 € | -1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255621939
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90131 | Muu kunstiloome | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kunstiloome teenis ettevõte 2025. aastal 6220 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kunstiloome EMTAK 2025 | 6220 € |
| 2024 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused EMTAK 2025 | 6585 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 7842 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 7777 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 5140 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 3897 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6220 € | 6585 € | 7842 € | 7777 € | 5140 € | 3897 € |
| Ärikasum | −1670 € | 1522 € | −1614 € | 2003 € | 205 € | 2462 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1670 € | 1522 € | −1614 € | 2003 € | 205 € | 2462 € |
| Aruandeaasta kasum | −1670 € | 1522 € | −1614 € | 2003 € | 205 € | 2462 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 1200 € | 1200 € | 1200 € | 100 € | 100 € | — |
| Varad kokku | 6987 € | 8657 € | 8635 € | 8750 € | 6746 € | 4073 € |
| sh käibevarad | 1916 € | 2386 € | 1164 € | 4927 € | 2823 € | 2580 € |
| sh põhivarad | 5071 € | 6271 € | 7471 € | 3823 € | 3923 € | 1493 € |
| sh raha | 1916 € | 2386 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 6987 € | 8657 € | 7135 € | 8750 € | 6746 € | 4043 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6157 € | 4635 € | — | — | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 1500 € | 0,00 € | 0,00 € | 30,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −470 € | 2722 € | −414 € | 2103 € | 305 € | — |
| Aruanne esitatud | 28.03.2026 | 25.06.2025 | 31.05.2024 | 25.05.2023 | 09.02.2022 | 21.01.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 82,6 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −26,8 % | 23,1 % | −20,6 % | 25,8 % | 4,0 % | 63,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.