Registrikaart · Äriregistri kanne 14800939
FBF OÜ
- Registrikood14800939
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 6 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- FBF OÜ
- Registrikood
- 14800939
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.09.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 22 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Tähnase tee 1
- Aadress kehtib alates
- 24.08.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Lauri Buntsel | 100 % · 22 500 € | Ainuomand | 13.07.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Buntsel | Juhatuse liige | 10.09.2019 |
| Enrico Buntsel | Juhatuse liige | 10.09.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Buntsel | otsene osalus | 10.09.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64301 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −12,00 € | −48,00 € | −84,00 € | −84,00 € | −84,00 € | −33,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2911 € | 1495 € | 2066 € | 1976 € | 1278 € | 11 690 € |
| Aruandeaasta kasum | 2911 € | 1495 € | 2066 € | 1976 € | 1278 € | 11 690 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 239 805 € | 232 894 € | 227 399 € | 330 352 € | 324 978 € | 471 629 € |
| sh käibevarad | 233 358 € | 191 730 € | 194 351 € | 288 049 € | 272 705 € | 409 968 € |
| sh põhivarad | 6447 € | 41 164 € | 33 048 € | 42 303 € | 52 273 € | 61 661 € |
| sh raha | 24 781 € | 11 633 € | 5344 € | 15 293 € | 13 122 € | 4808 € |
| Omakapital | 21 416 € | 18 505 € | 17 010 € | 14 944 € | 12 968 € | 11 690 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 18 505 € | 17 010 € | 14 944 € | 12 968 € | 11 690 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 218 389 € | 0,00 € | 0,00 € | 19 621 € | 19 621 € | 19 621 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 214 389 € | 210 389 € | 295 787 € | 292 389 € | 440 318 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 27.06.2022 | 28.06.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,9 % | 7,9 % | 7,5 % | 4,5 % | 4,0 % | 2,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.