OÜ divitiae
- Registrikood14804570
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 368 570 €
- KMKR numberEE102194636
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ divitiae
- Registrikood
- 14804570
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2019
- KMKR number
- EE102194636
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tedre tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
67/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 1 368 570 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 092 843 € → 1 368 570 € | +7,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725130535
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | |
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 897 421 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 897 421 € |
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 397 631 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 40 000 € |
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 29 018 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 4500 € |
| 2024 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2025 | 901 846 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 189 772 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 1225 € |
| 2023 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 683 695 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 267 713 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 750 € |
| 2022 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 589 174 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 174 715 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 825 € |
| 2021 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 527 223 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 136 934 € |
| 2021 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 750 € |
| 2020 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 128 876 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 85 137 € |
| 2020 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 3228 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 46 095 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 368 570 € | 1 092 843 € | 952 158 € | 764 714 € | 664 907 € | 217 241 € | 46 095 € |
| Ärikasum enne makse | 130 318 € | 69 494 € | 21 625 € | 80 726 € | 61 980 € | 18 944 € | 826 € |
| Aruandeaasta kasum | 130 318 € | 69 494 € | 21 625 € | 80 726 € | 61 980 € | 18 944 € | 826 € |
| Tööjõukulud | 54 489 € | 56 321 € | 59 733 € | 54 085 € | 67 252 € | 22 195 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 772 821 € | 570 280 € | 355 187 € | 290 128 € | 133 520 € | 54 669 € | 7122 € |
| sh käibevarad | 372 321 € | 265 324 € | 162 765 € | 176 508 € | 94 846 € | 38 289 € | 7122 € |
| sh raha | 18 415 € | 42 242 € | 11 028 € | 28 180 € | 1259 € | 2735 € | 3919 € |
| Omakapital | 450 117 € | 319 799 € | 250 305 € | 164 976 € | 84 250 € | 22 270 € | 3326 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 191 832 € | 182 003 € | 91 582 € | 99 614 € | 49 270 € | 32 399 € | 3796 € |
| Pikaajalised kohustised | 130 872 € | 68 478 € | 13 300 € | 25 538 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 5 | 7 | 7 | 8 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,2 % | 56,1 % | 70,5 % | 56,9 % | 63,1 % | 40,7 % | 46,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,5 % | 6,4 % | 2,3 % | 10,6 % | 9,3 % | 8,7 % | 1,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.