Registrikaart · Äriregistri kanne 14805977
Media Scope Group OÜ
- Registrikood14805977
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025132 416 €
- Sellel aadressil on registreeritud 77 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Media Scope Group OÜ
- Registrikood
- 14805977
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 3417 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 24
- Aadress kehtib alates
- 08.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dawid Piotr Wiktor | 98,04 % · 3350 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Tehnopol Ventures OÜ | 1,96 % · 67,00 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dawid Piotr Wiktor | Juhatuse liige | 16.09.2019 |
| Tianze Zhang | Juhatuse liige | 09.03.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dawid Piotr Wiktor | otsene osalus | 01.10.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 132 416 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 103 462 € → 132 416 € | +8,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtmediascope.group
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73301 | Suhtekorraldus ja teabevahetus | Põhitegevusala |
| 74121 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Suhtekorraldus ja teabevahetus teenis ettevõte 2025. aastal 128 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2025 | 128 000 € |
| 2025 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 4416 € |
| 2024 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2025 | 103 400 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 62,00 € |
| 2023 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 52 539 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 28 002 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 5600 € |
| 2023 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 1991 € |
| 2023 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 917 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 500 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 52 406 € |
| 2022 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 21 763 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 13 545 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 7756 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 1481 € |
| 2022 | Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused EMTAK 2008 | 267 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 29 354 € |
| 2021 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 7333 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2091 € |
| 2021 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 461 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 104 € |
| 2021 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 22,00 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 21,00 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 4878 € |
| 2020 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 2786 € |
| 2020 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 119 € |
| 2020 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 63,00 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 53,00 € |
| 2020 | Veebiotsinguportaalide tegevus EMTAK 2008 | 11,00 € |
| 2019 | Veebiotsinguportaalide tegevus EMTAK 2008 | 26,00 € |
| 2019 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 18,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 132 416 € | 103 462 € | 89 549 € | 97 218 € | 39 386 € | 7910 € | 45,00 € |
| Ärikasum | 260 109 € | 71 194 € | 60 731 € | 32 775 € | 6858 € | 3155 € | 47,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 260 109 € | 71 194 € | 59 884 € | 31 417 € | 6850 € | 3155 € | 47,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 260 109 € | 71 194 € | 59 884 € | 31 417 € | 6850 € | 3155 € | 47,00 € |
| Tööjõukulud | 14 100 € | 20 352 € | 7668 € | 7529 € | 1223 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 307 693 € | 190 287 € | 70 650 € | 40 341 € | 11 677 € | 3590 € | 47,00 € |
| sh käibevarad | 276 657 € | 187 358 € | 68 983 € | 39 823 € | 11 432 € | 3590 € | 47,00 € |
| sh põhivarad | 31 036 € | 2929 € | 1667 € | 518 € | 245 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 111 061 € | 106 025 € | 44 835 € | 33 495 € | — | — | — |
| Omakapital | 263 526 € | 173 136 € | 63 301 € | 34 834 € | 10 176 € | 3211 € | 47,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3417 € | 3417 € | 3417 € | 3417 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 29 950 € | 17 151 € | 7349 € | 5507 € | 1501 € | 379 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 217 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 9 | 13 | 5 | 2 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 30.06.2025 | 17.06.2024 | 29.06.2023 | 02.06.2022 | 01.01.2021 | 31.12.2019 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,6 % | 91,0 % | 89,6 % | 86,3 % | 87,1 % | 89,4 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 196,4 % | 68,8 % | 66,9 % | 32,3 % | 17,4 % | 39,9 % | 104,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.