Registrikaart · Äriregistri kanne 14808480
PENTAXX OÜ
- Registrikood14808480
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025151 762 €
- KMKR numberEE102272516
- Sellel aadressil on registreeritud 83 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PENTAXX OÜ
- Registrikood
- 14808480
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.09.2019
- KMKR number
- EE102272516
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 174b
- Aadress kehtib alates
- 19.09.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Zsuzsanna Solomon | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Zsuzsanna Solomon | Juhatuse liige | 21.03.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Zsuzsanna Solomon | otsene osalus | 31.12.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 151 762 € | +15,7 | |
| Müügitulu muutus | 148 084 € → 151 762 € | +0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 151 661 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 151 661 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 101 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 144 570 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 3514 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 135 474 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 122 406 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 108 417 € |
| 2020 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 66 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 151 762 € | 148 114 € | 135 474 € | 122 406 € | 108 417 € | 66 775 € |
| Ärikasum | 15 444 € | −11 200 € | 45 916 € | 11 956 € | 56 497 € | 28 271 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6133 € | −11 397 € | 45 787 € | 10 842 € | 56 291 € | 27 893 € |
| Aruandeaasta kasum | 6133 € | −12 470 € | 42 863 € | 9592 € | 56 291 € | 27 893 € |
| Tööjõukulud | 30 506 € | 10 213 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 109 375 € | 123 660 € | 122 128 € | 98 657 € | 92 052 € | 39 292 € |
| sh käibevarad | 58 160 € | 72 445 € | 70 913 € | 47 442 € | 47 352 € | 39 292 € |
| sh põhivarad | 51 215 € | 51 215 € | 51 215 € | 51 215 € | 44 700 € | — |
| sh raha | 30 585 € | 29 944 € | 26 474 € | 30 951 € | 27 683 € | — |
| Omakapital | 103 335 € | 100 202 € | 118 972 € | 91 276 € | 86 684 € | 30 393 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 94 702 € | 110 172 € | 73 609 € | 79 184 € | 27 893 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 5340 € | 23 458 € | 3156 € | 7381 € | 5368 € | 8899 € |
| Pikaajalised kohustised | 700 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 12.08.2026 | 09.09.2025 | 16.09.2024 | 28.11.2023 | 23.03.2023 | 10.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 81,0 % | 97,4 % | 92,5 % | 94,2 % | 77,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,0 % | −8,4 % | 31,6 % | 7,8 % | 51,9 % | 41,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.