Registrikaart · Äriregistri kanne 14810317
Viggertik OÜ
- Registrikood14810317
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20225
- Müügitulu 2022504 040 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 953 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 56 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viggertik OÜ
- Registrikood
- 14810317
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.09.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 5
- Aadress kehtib alates
- 29.05.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Treimet OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 29.05.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jann Leigh Javellana Lope | otsene osalus | 09.06.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 504 040 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 544 710 € → 504 040 € | -2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 953 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2022. aastal 504 040 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 504 040 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 544 710 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 92 167 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 504 040 € | 544 710 € | 92 167 € |
| Ärikasum | 5342 € | 151 528 € | 52 358 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5342 € | 151 528 € | 52 358 € |
| Aruandeaasta kasum | −4831 € | 142 278 € | 52 358 € |
| Tööjõukulud | 88 929 € | 104 629 € | 22 134 € |
| Põhivarade kulum | 8040 € | 3509 € | — |
| Varad kokku | 442 614 € | 268 098 € | 82 007 € |
| sh käibevarad | 344 091 € | 188 202 € | 52 007 € |
| sh põhivarad | 98 523 € | 79 896 € | 30 000 € |
| sh raha | 21 712 € | 22 749 € | 13 650 € |
| Omakapital | 107 811 € | 157 636 € | 52 358 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 112 642 € | 15 358 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 205 438 € | 110 108 € | 29 649 € |
| Pikaajalised kohustised | 129 365 € | 354 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 13 382 € | 155 037 € | — |
| Aruanne esitatud | 11.07.2023 | 02.05.2022 | 01.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,4 % | 58,8 % | 63,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,0 % | 26,1 % | 56,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 953 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.