Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14811423

Innover Ehitus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 15 438 €
  • Registrikood14811423
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20257
  • Müügitulu 20241 074 768 €
  • KMKR numberEE102192489
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 438 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 24.09.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.09.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Innover Ehitus OÜ
Registrikood
14811423
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.09.2019
KMKR number
EE102192489
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Luunja vald, Sava küla, Võngi
Aadress kehtib alates
24.09.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Inga Kald100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Inga KaldJuhatuse liige24.09.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Inga Kaldotsene osalus24.09.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv7 töötajat viimases aruandes+7
Müügitulu1 074 768 €+20
Müügitulu muutus1 324 018 € → 1 074 768 €-5,6
Maksuvõlgnimekirjas 15 438 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €364 tuh €727 tuh €1,1 mln €1,5 mln €202020211 454 314 €202220231 074 768 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 1 074 768 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20251 074 768 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20081 324 018 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20081 454 314 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008760 641 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200811 373 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
EhitamineMajandustegevusteadeKehtiv12.01.2021

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Kogu 1 074 768 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti1 074 768 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0257920202021202220239202472025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20257
20249
20237
20226
20215
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20242023202220212020
Müügitulu1 074 768 €1 324 018 €1 454 314 €760 641 €11 373 €
Ärikasum48 271 €156 145 €167 088 €11 586 €4667 €
Kasum enne tulumaksustamist47 067 €141 084 €148 624 €11 586 €4667 €
Aruandeaasta kasum46 014 €137 592 €148 624 €11 586 €4667 €
Tööjõukulud155 732 €119 533 €84 858 €47 111 €10 749 €
Põhivarade kulum21 591 €19 977 €10 067 €4700 €1935 €
Varad kokku727 395 €612 655 €452 242 €192 103 €11 972 €
sh käibevarad689 014 €455 279 €315 804 €126 532 €990 €
sh põhivarad38 381 €157 376 €136 438 €65 571 €10 982 €
sh raha1287 €32 044 €196 167 €54 709 €
Omakapital314 950 €279 636 €159 378 €16 254 €4668 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum266 186 €139 294 €8004 €4668 €0,00 €
Lühiajalised kohustised293 595 €204 966 €285 830 €124 756 €7304 €
Pikaajalised kohustised118 850 €128 053 €7034 €51 093 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)97651
Ärikasum enne kulumit69 862 €176 122 €177 155 €16 286 €6602 €
Aruanne esitatud27.10.202517.04.202425.08.202327.04.202231.08.2021
Omakapitali osakaal varadest43,3 %45,6 %35,2 %8,5 %39,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,3 %10,4 %10,2 %1,5 %41,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 438 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang