Registrikaart · Äriregistri kanne 14815823
Haavistu teenused OÜ
- Registrikood14815823
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025116 639 €
- KMKR numberEE102194539
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 9331 € seisuga 03.11.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 03.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Haavistu teenused OÜ
- Registrikood
- 14815823
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.09.2019
- KMKR number
- EE102194539
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Hüti küla, Haavistu
- Aadress kehtib alates
- 30.09.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Madis Kängsep | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Madis Kängsep | Juhatuse liige | 31.12.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Madis Kängsep | otsene osalus | 30.09.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 12 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 116 639 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 369 018 € → 116 639 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 9331 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | Põhitegevusala |
| 5226 | Muud veondust abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | |
| 5226 | Muud veondust abistavad tegevusalad | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Taimekasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 57 135 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 57 135 € |
| 2025 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 25 369 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 20 912 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 13 223 € |
| 2024 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 148 136 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 126 990 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 80 952 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 12 940 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 139 654 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 72 680 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 52 556 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 36 766 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 159 585 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 11 902 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 140 472 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 151 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 41 686 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7538 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.09.2021 — 02.09.2031 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.09.2021 — 02.09.2031 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 150 623 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 150 623 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (6 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 116 639 € | 369 018 € | 301 656 € | 171 487 € | 150 623 € | 49 224 € |
| Ärikasum | 49 385 € | 150 524 € | 17 530 € | 105 124 € | 105 444 € | 35 048 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 47 131 € | 130 004 € | 7244 € | 101 368 € | 101 573 € | 35 048 € |
| Aruandeaasta kasum | 47 131 € | 130 004 € | 7244 € | 101 368 € | 101 573 € | 35 048 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 33 813 € | 33 813 € | 26 387 € | 27 308 € | 9341 € | — |
| Varad kokku | 503 899 € | 505 743 € | 405 220 € | 280 865 € | 192 465 € | 35 048 € |
| sh käibevarad | 165 504 € | 193 099 € | 95 263 € | 55 527 € | 88 581 € | 35 048 € |
| sh põhivarad | 338 395 € | 312 644 € | 309 957 € | 225 338 € | 103 884 € | — |
| sh raha | 831 € | 0,00 € | 2041 € | 12 340 € | 324 € | 20 789 € |
| Omakapital | 420 246 € | 373 115 € | 243 111 € | 237 989 € | 136 621 € | 35 048 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 373 115 € | 243 111 € | 235 867 € | 136 621 € | 35 048 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 28 150 € | 28 765 € | 111 841 € | 16 489 € | 19 860 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 55 503 € | 103 863 € | 50 268 € | 26 387 € | 35 984 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 83 198 € | 184 337 € | 43 917 € | 132 432 € | 114 785 € | — |
| Aruanne esitatud | 07.09.2026 | 02.09.2025 | 08.07.2024 | 01.08.2023 | 06.07.2022 | 14.04.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,4 % | 73,8 % | 60,0 % | 84,7 % | 71,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 40,4 % | 35,2 % | 2,4 % | 59,1 % | 67,4 % | 71,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 03.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 9331 € seisuga 03.11.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 26.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 8317 € nimekirjas 9331 € EMTA - 12.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 8626 € nimekirjas 8317 € EMTA - 05.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 9117 € nimekirjas 8626 € EMTA - 28.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 9458 € nimekirjas 9117 € EMTA - 14.09.20262 muudatust
Väli Varem Nüüd Allikas Põhitegevusala 5226 01611 Äriregister Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.