apway OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 574 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14816277
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024195 543 €
- KMKR numberEE102349025
Üldandmed
- Ärinimi
- apway OÜ
- Registrikood
- 14816277
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.10.2019
- KMKR number
- EE102349025
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kiikri tn 6/2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
28/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 195 543 € | +16,7 |
| Müügitulu muutus | 195 543 € → 195 543 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 574 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258080244
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85519 | Muu spordiõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu spordiõpe teenis ettevõte 2024. aastal 195 543 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu spordiõpe EMTAK 2025 | 195 543 € |
| 2023 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 195 543 € |
| 2022 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 86 010 € |
| 2021 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 63 698 € |
| 2020 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 37 910 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 195 543 € | 195 543 € | 86 010 € | 63 698 € | 37 910 € |
| Ärikasum enne makse | 25 744 € | 25 744 € | 991 € | −9659 € | 13 324 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 744 € | 25 744 € | 991 € | −9659 € | 13 324 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 867 € | 13 012 € |
| Varad kokku | 83 840 € | 83 840 € | 9780 € | 7057 € | 14 538 € |
| sh käibevarad | 50 824 € | 50 824 € | 9780 € | 7057 € | 14 538 € |
| sh raha | 3159 € | 3159 € | 9574 € | — | — |
| Omakapital | 30 400 € | 30 400 € | 4656 € | 3665 € | 13 324 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 990 € | 18 990 € | 5124 € | 3392 € | 1214 € |
| Pikaajalised kohustised | 34 450 € | 34 450 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,3 % | 36,3 % | 47,6 % | 51,9 % | 91,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,2 % | 13,2 % | 1,2 % | -15,2 % | 35,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 574 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.