D.R.A.W OÜ
- Registrikood14823857
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202576 261 €
Üldandmed
- Ärinimi
- D.R.A.W OÜ
- Registrikood
- 14823857
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Leppneeme küla, Laane tee 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 76 261 € | +13 |
| Müügitulu muutus | 24 100 € → 76 261 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255970338
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90121 | Visuaalkunstiloome | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Visuaalkunstiloome teenis ettevõte 2025. aastal 76 261 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 76 261 € |
| 2024 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 24 100 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 4958 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 12 250 € |
| 2021 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 7845 € |
| 2020 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 8757 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 261 € | 24 100 € | 4958 € | 12 250 € | 7845 € | 8757 € |
| Ärikasum enne makse | 3820 € | 7832 € | 287 € | 5432 € | 240 € | 4596 € |
| Aruandeaasta kasum | 3820 € | 7832 € | 287 € | 5432 € | 240 € | 4596 € |
| Tööjõukulud | 41 472 € | 5988 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 21 560 € | 17 739 € | 9407 € | 10 069 € | 6137 € | 4596 € |
| sh käibevarad | 12 299 € | 10 653 € | 3682 € | 4344 € | 412 € | 1566 € |
| sh raha | 4803 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 21 560 € | 17 739 € | 9407 € | 10 069 € | 4637 € | 4596 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1500 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 75,6 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,0 % | 32,5 % | 5,8 % | 44,3 % | 3,1 % | 52,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.