Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14826169

HUFFINGTON INVEST GROUP OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14826169
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20232
  • Müügitulu 2023679 921 €
  • KMKR numberEE102277430
  • Sellel aadressil on registreeritud 2134 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 14.10.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.10.2019 2019, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
HUFFINGTON INVEST GROUP OÜ
Registrikood
14826169
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.10.2019
KMKR number
EE102277430
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu679 921 €+20
Müügitulu muutus818 979 € → 679 921 €-5,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64211Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €205 tuh €409 tuh €614 tuh €819 tuh €2020: 37 675 €20202021: 391 552 €20212022: 818 979 €818 979 €20222023: 679 921 €679 921 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2023. aastal 679 921 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025679 921 €
2022Peakontorite tegevus EMTAK 2008818 979 €
2021Peakontorite tegevus EMTAK 2008391 552 €
2020Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200837 675 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222019: 020192020: 020202021: 2220212022: 220222023: 222023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20232
20222
20212
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu679 921 €818 979 €391 552 €37 675 €0,00 €
Ärikasum enne makse2 406 235 €4 637 535 €713 622 €−257 839 €0,00 €
Aruandeaasta kasum2 358 988 €4 517 535 €713 622 €−257 839 €0,00 €
Tööjõukulud39 444 €19 480 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku13 355 204 €2 373 529 €2 386 426 €91 708 €3673 €
sh käibevarad9 563 517 €737 388 €847 198 €91 708 €3673 €
sh raha521 334 €74 153 €34 858 €82,00 €
Omakapital6 883 849 €1 051 818 €414 283 €−255 339 €2500 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised5 966 349 €770 015 €633 510 €345 827 €
Pikaajalised kohustised505 006 €551 696 €1 338 633 €1220 €1173 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)22200
Omakapitali osakaal varadest51,5 %44,3 %17,4 %-278,4 %68,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust347,0 %551,6 %182,3 %-684,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang