Registrikaart · Äriregistri kanne 14828524
Mycastle OÜ
- Registrikood14828524
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202586 213 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mycastle OÜ
- Registrikood
- 14828524
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.10.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 23a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 86 213 € | +13,5 | |
| Müügitulu muutus | 104 973 € → 86 213 € | -5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256946956
- MUU[email protected]
- Telefon+37256864740
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 86 213 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 86 213 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 81 033 € |
| 2024 | Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 23 940 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 83 764 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 71 620 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 45 085 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 42 287 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 86 213 € | 104 973 € | 83 764 € | 71 620 € | 45 085 € | 42 287 € |
| Ärikasum enne makse | 65 566 € | 7798 € | 52 062 € | 221 304 € | 113 620 € | 290 624 € |
| Aruandeaasta kasum | 65 566 € | 7798 € | 52 062 € | 221 304 € | 113 620 € | 290 624 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 21 945 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 126 762 € | 890 807 € | 881 706 € | 842 861 € | 604 101 € | 299 949 € |
| sh käibevarad | 14 738 € | 9618 € | 72 116 € | 90 861 € | 72 187 € | 70 799 € |
| sh raha | 8059 € | 5468 € | 24 290 € | 35 162 € | — | — |
| Omakapital | 778 842 € | 713 276 € | 705 479 € | 653 417 € | 432 113 € | 297 533 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 23 000 € | 23 000 € | 23 000 € | 23 000 € | 23 000 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 139 091 € | 173 956 € | 172 652 € | 172 844 € | 171 388 € | 2416 € |
| Pikaajalised kohustised | 208 829 € | 3575 € | 3575 € | 16 600 € | 600 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 80,1 % | 80,0 % | 77,5 % | 71,5 % | 99,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 76,1 % | 7,4 % | 62,2 % | 309,0 % | 252,0 % | 687,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.