Registrikaart · Äriregistri kanne 14829363
HAGRA OÜ
- Registrikood14829363
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025290 471 €
- KMKR numberEE102217830
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HAGRA OÜ
- Registrikood
- 14829363
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.10.2019
- KMKR number
- EE102217830
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ringtee tn 7-12
- Aadress kehtib alates
- 22.11.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Graivo Hallikas | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Graivo Hallikas | Juhatuse liige | 18.10.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Graivo Hallikas | otsene osalus | 18.10.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 290 471 € | +18,3 | |
| Müügitulu muutus | 150 135 € → 290 471 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 290 471 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 290 471 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 150 135 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 342 311 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 154 174 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 58 272 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 51 587 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 290 471 € | 150 135 € | 342 311 € | 154 174 € | 58 272 € | 51 587 € |
| Ärikasum | 84 158 € | 42 029 € | −42 813 € | 33 793 € | 6230 € | 6138 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 84 166 € | 42 031 € | −42 810 € | 33 793 € | 6231 € | 6138 € |
| Aruandeaasta kasum | 84 104 € | 42 031 € | −42 810 € | 33 793 € | 6231 € | 6138 € |
| Tööjõukulud | 51 853 € | 26 635 € | 64 964 € | 87 029 € | 15 988 € | 18 126 € |
| Põhivarade kulum | 3922 € | 2065 € | 1861 € | 855 € | 882 € | 183 € |
| Varad kokku | 143 616 € | 119 608 € | 79 311 € | 79 729 € | 17 348 € | 12 493 € |
| sh käibevarad | 113 338 € | 95 263 € | 74 569 € | 74 374 € | 11 065 € | 10 526 € |
| sh põhivarad | 30 278 € | 24 345 € | 4742 € | 5355 € | 6283 € | 1967 € |
| sh raha | 43 518 € | 44 747 € | 43 811 € | 6113 € | 10 390 € | 5550 € |
| Omakapital | 132 230 € | 48 126 € | 6095 € | 48 905 € | 15 112 € | 8881 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 45 626 € | 3595 € | 46 405 € | 12 612 € | 6381 € | 243 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 386 € | 71 482 € | 73 216 € | 30 824 € | 2236 € | 3612 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 4 | 7 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 88 080 € | 44 094 € | −40 952 € | 34 648 € | 7112 € | 6321 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 26.04.2025 | 26.06.2024 | 13.03.2023 | 08.07.2022 | 17.08.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,1 % | 40,2 % | 7,7 % | 61,3 % | 87,1 % | 71,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,0 % | 28,0 % | −12,5 % | 21,9 % | 10,7 % | 11,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.