Numira OÜ
- Registrikood14830461
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255948 €
- KMKR numberEE102780066
Üldandmed
- Ärinimi
- Numira OÜ
- Registrikood
- 14830461
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.10.2019
- KMKR number
- EE102780066
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Silla küla, Rahu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
23/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5948 € | +2,8 |
| Müügitulu muutus | 25 210 € → 5948 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37256926543
- Veebileht numiramethod.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 5948 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 5948 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 25 210 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 36 775 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 17 712 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 3661 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 178 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5948 € | 25 210 € | 36 775 € | 17 712 € | 3661 € | 178 € |
| Ärikasum enne makse | 10 800 € | 6767 € | 15 594 € | 3940 € | −1930 € | 5,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 800 € | 6767 € | 15 594 € | 3940 € | −1930 € | 5,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 112 441 € | 57 173 € | 18 704 € | 4516 € | 5197 € | 3829 € |
| sh käibevarad | 67 949 € | 30 654 € | 18 067 € | 3369 € | 3539 € | 2769 € |
| sh raha | 1833 € | 2541 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 35 957 € | 25 157 € | 18 390 € | 4516 € | 576 € | 2505 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 39 660 € | 12 179 € | 314 € | 0,00 € | 2685 € | 1324 € |
| Pikaajalised kohustised | 36 824 € | 19 837 € | 0,00 € | 0,00 € | 1936 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,0 % | 44,0 % | 98,3 % | 100,0 % | 11,1 % | 65,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 181,6 % | 26,8 % | 42,4 % | 22,2 % | -52,7 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.