Registrikaart · Äriregistri kanne 14830722
SSFIX Holding OÜ
- Registrikood14830722
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20233
- Müügitulu 2023280 899 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7202 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SSFIX Holding OÜ
- Registrikood
- 14830722
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.10.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 280 899 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 215 168 € → 280 899 € | +9,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 7202 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 280 899 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 280 899 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 215 168 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 157 123 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 175 202 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 280 899 € | 215 168 € | 157 123 € | 175 202 € |
| Ärikasum enne makse | −292 € | 36,00 € | −180 € | 3665 € |
| Aruandeaasta kasum | −292 € | 36,00 € | −180 € | 3665 € |
| Tööjõukulud | 47 330 € | 34 443 € | 23 205 € | 19 684 € |
| Varad kokku | 17 156 € | 19 591 € | 31 525 € | 19 661 € |
| sh käibevarad | 17 156 € | 19 591 € | 31 525 € | 18 294 € |
| sh raha | 10 861 € | 4429 € | 22 323 € | — |
| Omakapital | 3160 € | 3521 € | 3485 € | 3665 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 996 € | 16 070 € | 28 040 € | 15 996 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,4 % | 18,0 % | 11,1 % | 18,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,1 % | 0,0 % | -0,1 % | 2,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7202 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.