Y.T. Stewarding OÜ
- Registrikood14833590
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251310 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Y.T. Stewarding OÜ
- Registrikood
- 14833590
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.10.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Näituse tn 5-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
20/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1310 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 3490 € → 1310 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 1310 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 1310 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 3490 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2650 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2850 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2630 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 3535 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1310 € | 3490 € | 2650 € | 2850 € | 2630 € | 3535 € |
| Ärikasum enne makse | 841 € | 2973 € | 1176 € | −231 € | 2035 € | 1526 € |
| Aruandeaasta kasum | 841 € | 2973 € | 1176 € | −231 € | 2035 € | 1526 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 8320 € | 7479 € | 4506 € | 3330 € | 3561 € | 1526 € |
| sh käibevarad | 8320 € | 7479 € | 4506 € | 3330 € | 3561 € | 1526 € |
| sh raha | 8320 € | 7479 € | 4506 € | 3330 € | 3561 € | 1046 € |
| Omakapital | 8320 € | 7479 € | 4506 € | 3330 € | 3561 € | 1526 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 64,2 % | 85,2 % | 44,4 % | -8,1 % | 77,4 % | 43,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.