Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14835228

Montas OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14835228
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20257059 €

Usaldusväärsuse indeks

29/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 28.10.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.10.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Montas OÜ
Registrikood
14835228
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.10.2019
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ropka tn 24-13
Aadress kehtib alates
28.10.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Indrek Asser100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Indrek AsserJuhatuse liige28.10.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Indrek Asserotsene osalus28.10.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 29 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7059 €+3,4
Müügitulu muutus10 391 € → 7059 €-9,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
33201Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2598 €5196 €7793 €10 tuh €202020212022202310 391 €20247059 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 7059 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 20257059 €
2024Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 202510 391 €
2023Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 20087161 €
2022Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008857 €
2021Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 20081310 €
2020Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 20089599 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011112020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20220
20210
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu7059 €10 391 €7161 €857 €1310 €9599 €
Ärikasum677 €−290 €−38,00 €354 €39,00 €−1872 €
Kasum enne tulumaksustamist677 €−290 €−38,00 €354 €39,00 €−1872 €
Aruandeaasta kasum677 €−290 €−38,00 €354 €39,00 €−1872 €
Tööjõukulud0,00 €5517 €5347 €0,00 €0,00 €6940 €
Varad kokku1493 €693 €983 €1021 €667 €628 €
sh käibevarad1493 €693 €983 €1021 €667 €628 €
sh raha1493 €693 €
Omakapital1370 €693 €983 €1021 €667 €628 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−1807 €−1517 €1021 €667 €628 €
Lühiajalised kohustised123 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)011001
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202505.07.202402.07.202307.10.202221.10.2021
Omakapitali osakaal varadest91,8 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,6 %−2,8 %−0,5 %41,3 %3,0 %−19,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang