Registrikaart · Äriregistri kanne 14835286
Mikomed OÜ
- Registrikood14835286
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025148 592 €
- KMKR numberEE102547694
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mikomed OÜ
- Registrikood
- 14835286
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.10.2019
- KMKR number
- EE102547694
- Aadress
- Harju maakond, Kiili vald, Vaela küla, Miku tee 6a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 148 592 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 105 552 € → 148 592 € | +12,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86221 | Eriarstiabi | Põhitegevusala |
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Eriarstiabi teenis ettevõte 2025. aastal 148 332 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Eriarstiabi EMTAK 2025 | 148 332 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 260 € |
| 2024 | Eriarstiabi EMTAK 2025 | 105 552 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 100 205 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 77 175 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 375 € |
| 2021 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 42 101 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 155 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 47 393 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 148 592 € | 105 552 € | 100 205 € | 77 550 € | 42 256 € | 47 993 € |
| Ärikasum enne makse | 119 368 € | 97 916 € | 83 075 € | 38 712 € | 28 987 € | 35 414 € |
| Aruandeaasta kasum | 119 368 € | 97 916 € | 83 075 € | 38 712 € | 28 987 € | 35 414 € |
| Tööjõukulud | 13 254 € | 1097 € | 0,00 € | 468 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 346 509 € | 289 371 € | 199 382 € | 112 106 € | 67 446 € | 41 163 € |
| sh käibevarad | 293 576 € | 241 117 € | 153 786 € | 109 913 € | 64 617 € | 41 163 € |
| sh raha | 293 511 € | 241 117 € | 153 786 € | 75 591 € | — | — |
| Omakapital | 339 369 € | 284 104 € | 186 188 € | 103 113 € | 64 402 € | 35 414 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7140 € | 5267 € | 13 194 € | 8993 € | 3044 € | 5749 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 98,2 % | 93,4 % | 92,0 % | 95,5 % | 86,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 80,3 % | 92,8 % | 82,9 % | 49,9 % | 68,6 % | 73,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.