Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14837664

TOPfactory OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 88 525 €
  • Registrikood14837664
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025924 441 €
  • KMKR numberEE102259474
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 88 525 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 30.10.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.10.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
TOPfactory OÜ
Registrikood
14837664
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.10.2019
KMKR number
EE102259474
Aadress
Tartu maakond, Elva vald, Vellavere küla, Raini

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu924 441 €+20
Müügitulu muutus893 288 € → 924 441 €+1
Maksuvõlgnimekirjas 88 525 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €319 tuh €638 tuh €956 tuh €1,3 mln €2020: 16 167 €20202021: 726 582 €20212022: 1 275 315 €1 275 315 €20222023: 412 416 €20232024: 893 288 €20242025: 924 441 €924 441 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 924 441 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025924 441 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025893 288 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008412 416 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20081 275 315 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008726 582 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200816 167 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 0020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu924 441 €893 288 €412 416 €1 275 315 €726 582 €16 167 €
Ärikasum enne makse85 223 €143 676 €95 678 €89 074 €517 399 €15 547 €
Aruandeaasta kasum85 223 €143 676 €95 678 €89 074 €517 399 €15 547 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2 388 129 €2 118 867 €1 524 676 €1 069 627 €868 508 €158 369 €
sh käibevarad2 388 129 €2 118 867 €1 250 410 €995 360 €622 158 €134 972 €
sh raha29 533 €118 072 €399 €570 €
Omakapital949 105 €863 882 €720 206 €624 528 €535 454 €18 055 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised1 439 024 €1 254 985 €804 470 €445 099 €333 054 €140 314 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest39,7 %40,8 %47,2 %58,4 %61,7 %11,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,2 %16,1 %23,2 %7,0 %71,2 %96,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 88 525 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang