M.S.V. OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 137 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14838563
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202448 553 €
- KMKR numberEE102215654
Üldandmed
- Ärinimi
- M.S.V. OÜ
- Registrikood
- 14838563
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.10.2019
- KMKR number
- EE102215654
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13-27
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
31/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 48 553 € | +11,2 |
| Müügitulu muutus | 103 143 € → 48 553 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37298298061
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2024. aastal 28 637 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 28 637 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 19 916 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 67 371 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 35 772 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 129 025 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 358 719 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 111 897 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 553 € | 103 143 € | 129 025 € | 358 719 € | 111 897 € |
| Ärikasum enne makse | 20 657 € | 14 370 € | 18 938 € | −1871 € | 25 378 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 657 € | 14 370 € | 18 938 € | −1871 € | 25 378 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 122 586 € | 106 086 € | 75 974 € | 108 818 € | 41 662 € |
| sh käibevarad | 122 586 € | 106 086 € | 75 974 € | 108 818 € | 41 662 € |
| sh raha | 2241 € | 2716 € | 1855 € | 32 612 € | — |
| Omakapital | 79 973 € | 59 316 € | 44 946 € | 26 007 € | 27 878 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 613 € | 46 770 € | 31 028 € | 82 811 € | 13 784 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,2 % | 55,9 % | 59,2 % | 23,9 % | 66,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 42,5 % | 13,9 % | 14,7 % | -0,5 % | 22,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.