OÜ Fabeae
- Registrikood14838770
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202562 340 €
- KMKR numberEE102502312
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Fabeae
- Registrikood
- 14838770
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.10.2019
- KMKR number
- EE102502312
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Mõisaküla, Salme
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 62 340 € | +12,2 |
| Müügitulu muutus | 40 975 € → 62 340 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725121459
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 55202 | Puhkemajad |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 42 003 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 42 003 € |
| 2025 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 20 337 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 33 079 € |
| 2024 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 7896 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 16 857 € |
| 2023 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 8327 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 70 683 € |
| 2022 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 2636 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 57 484 € |
| 2020 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 26 450 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 340 € | 40 975 € | 25 184 € | 73 319 € | 57 484 € | 26 450 € |
| Ärikasum enne makse | 70 156 € | 59 937 € | 40 391 € | 91 245 € | 72 102 € | 26 443 € |
| Aruandeaasta kasum | 62 539 € | 59 937 € | 40 391 € | 91 245 € | 72 102 € | 26 443 € |
| Tööjõukulud | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 474 884 € | 450 602 € | 428 686 € | 407 045 € | 395 958 € | 56 543 € |
| sh käibevarad | 473 559 € | 448 957 € | 426 621 € | 407 045 € | 395 958 € | 56 543 € |
| sh raha | 3985 € | 999 € | 1463 € | 5751 € | — | — |
| Omakapital | 369 710 € | 334 171 € | 274 234 € | 233 842 € | 142 717 € | 26 443 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 105 174 € | 116 431 € | 154 452 € | 173 203 € | 253 241 € | 30 100 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,9 % | 74,2 % | 64,0 % | 57,4 % | 36,0 % | 46,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,3 % | 146,3 % | 160,4 % | 124,4 % | 125,4 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.