Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14839717

Mehhatron OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14839717
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202581 113 €
  • KMKR numberEE102203381

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 01.11.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.11.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Mehhatron OÜ
Registrikood
14839717
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.11.2019
KMKR number
EE102203381
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 16/2-15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu81 113 €+13,2
Müügitulu muutus66 108 € → 81 113 €+6,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €20 tuh €41 tuh €61 tuh €81 tuh €2020: 43 332 €20202021: 70 260 €20212022: 80 230 €20222023: 70 150 €20232024: 66 108 €20242025: 81 113 €81 113 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 81 113 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202581 113 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202566 108 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200870 150 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200880 230 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200870 260 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200843 332 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222020: 120202021: 2220212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20212
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu81 113 €66 108 €70 150 €80 230 €70 260 €43 332 €
Ärikasum enne makse7643 €−13 796 €−2344 €112 €6209 €15 935 €
Aruandeaasta kasum7643 €−13 796 €−2344 €112 €6209 €15 935 €
Tööjõukulud11 687 €12 548 €10 730 €12 032 €14 189 €1402 €
Varad kokku27 935 €25 044 €26 381 €31 693 €26 913 €15 935 €
sh käibevarad18 744 €14 694 €22 078 €31 401 €26 475 €15 935 €
sh raha4368 €417 €9326 €18 779 €6443 €
Omakapital13 759 €6116 €19 912 €22 256 €22 144 €15 935 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised14 176 €18 928 €6469 €9437 €4769 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111121
Omakapitali osakaal varadest49,3 %24,4 %75,5 %70,2 %82,3 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,4 %-20,9 %-3,3 %0,1 %8,8 %36,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang