Registrikaart · Äriregistri kanne 14841275
Kodohata OÜ
- Registrikood14841275
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025331 037 €
- KMKR numberEE102231052
- Sellel aadressil on registreeritud 177 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kodohata OÜ
- Registrikood
- 14841275
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.11.2019
- KMKR number
- EE102231052
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 19-315
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 331 037 € | +18,8 | |
| Müügitulu muutus | 855 116 € → 331 037 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+14152794467
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 331 037 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 331 037 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 855 116 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 578 089 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 771 879 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 860 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 88 973 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 331 037 € | 855 116 € | 1 578 089 € | 771 879 € | 860 € | 88 973 € |
| Ärikasum enne makse | −20 917 € | 23 904 € | 1474 € | 4353 € | −4601 € | 5583 € |
| Aruandeaasta kasum | −20 917 € | 23 904 € | 1474 € | 4353 € | −4601 € | 5583 € |
| Tööjõukulud | 1875 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 9869 € | 30 714 € | 6810 € | 5335 € | 902 € | 5583 € |
| sh käibevarad | 9869 € | 30 714 € | 6810 € | 5335 € | 902 € | 5583 € |
| sh raha | 1385 € | 1734 € | 1240 € | 522 € | — | 5530 € |
| Omakapital | 9798 € | 30 714 € | 6810 € | 5335 € | 902 € | 5583 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 71,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,3 % | 2,8 % | 0,1 % | 0,6 % | −535,0 % | 6,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.