Registrikaart · Äriregistri kanne 14841418
Rocket Coaching OÜ
- Registrikood14841418
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 20230,00 €
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rocket Coaching OÜ
- Registrikood
- 14841418
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.11.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 24.11.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rocket Games Entertainment Inc. | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alexey Belyankin | Juhatuse liige | 24.11.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alexey Belyankin | otsene osalus | 11.11.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+447509773517
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82111 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus teenis ettevõte 2023. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 24 713 € |
| 2020 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 82 024 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 24 713 € | 82 024 € |
| Ärikasum | −3952 € | −2569 € | 5173 € | 965 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 126 € | −11 147 € | −2168 € | 1672 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 126 € | −11 147 € | −2168 € | 1672 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 47 509 € |
| Varad kokku | 340 212 € | 350 143 € | 332 500 € | 193 984 € |
| sh käibevarad | 340 212 € | 350 143 € | 332 500 € | 193 984 € |
| sh raha | 846 € | 861 € | 1993 € | 95 219 € |
| Omakapital | 2984 € | −9143 € | 2004 € | 4172 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −11 642 € | −496 € | 1672 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 233 156 € | 236 313 € | 219 752 € | 96 095 € |
| Pikaajalised kohustised | 104 072 € | 122 973 € | 110 744 € | 93 717 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 06.06.2024 | 02.07.2023 | 12.10.2022 | 15.04.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,9 % | −2,6 % | 0,6 % | 2,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | −8,8 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.