Registrikaart · Äriregistri kanne 14842671
Koidu Arendus OÜ
- Registrikood14842671
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025566 852 €
- KMKR numberEE102205871
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Koidu Arendus OÜ
- Registrikood
- 14842671
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.2019
- KMKR number
- EE102205871
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kauba tn 10-4
- Aadress kehtib alates
- 06.11.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Juhtimine OÜ | 33,36 % · 834 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Freija Invest OÜ | 33,32 % · 833 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Vinkel Group OÜ | 33,32 % · 833 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ivar Arumäe | Juhatuse liige | 06.11.2019 |
| Jarko Kraht | Juhatuse liige | 06.11.2019 |
| Karin Vinkel | Juhatuse liige | 06.11.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jarko Kraht | otsene osalus | 06.11.2019 |
| Ivar Arumäe | otsene osalus | 06.11.2019 |
| Karin Vinkel | otsene osalus | 06.11.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 566 852 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 418 346 € → 566 852 € | +10,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725111787
- Mobiil+3725233475
- Mobiil+37258665929
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 566 852 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 566 852 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 418 346 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 506 678 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 69 060 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 5500 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 986 767 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 899 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 793 750 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 210 661 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.12.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 36 000 € ehk 6 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 530 852 € |
| Soome | 36 000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 566 852 € | 418 346 € | 581 238 € | 1 016 666 € | 793 750 € | 210 661 € |
| Ärikasum | 51 197 € | 6516 € | −22 959 € | −61 353 € | 24 658 € | 50 587 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 53 277 € | 8675 € | −22 921 € | −118 189 € | 26 292 € | 50 591 € |
| Aruandeaasta kasum | 53 277 € | 8675 € | −22 921 € | −118 189 € | 26 292 € | 50 591 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 124 549 € | 116 405 € | 106 308 € | 52 567 € | 771 816 € | 57 560 € |
| sh käibevarad | 124 549 € | 116 405 € | 106 308 € | 52 567 € | 138 566 € | 57 560 € |
| sh põhivarad | — | — | — | 0,00 € | 633 250 € | — |
| sh raha | 32 565 € | 41 047 € | 41 657 € | 28 948 € | 59 245 € | 51 772 € |
| Omakapital | 87 498 € | 34 220 € | 25 546 € | −49 213 € | 79 383 € | 53 091 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 31 721 € | 23 045 € | 45 967 € | 66 476 € | 50 591 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 37 051 € | 38 985 € | 37 562 € | 26 980 € | 97 483 € | 4469 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 43 200 € | 43 200 € | 74 800 € | 594 950 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 30.06.2024 | 04.07.2023 | 29.06.2022 | 30.06.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,3 % | 29,4 % | 24,0 % | −93,6 % | 10,3 % | 92,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,4 % | 2,1 % | −3,9 % | −11,6 % | 3,3 % | 24,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.