Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14846491

Tetraamat OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14846491
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202562 762 €
  • KMKR numberEE102268070

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 12.11.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.11.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tetraamat OÜ
Registrikood
14846491
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.11.2019
KMKR number
EE102268070
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Volmre tn 20/3-5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu62 762 €+12,2
Müügitulu muutus87 738 € → 62 762 €-8,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
53201Muud posti- ja kullerteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €31 tuh €63 tuh €94 tuh €125 tuh €2020: 91 129 €20202021: 84 382 €20212022: 125 408 €125 408 €20222023: 119 248 €20232024: 87 738 €20242025: 62 762 €62 762 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud posti- ja kullerteenused teenis ettevõte 2025. aastal 62 762 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 202562 762 €
2024Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 202587 738 €
2023Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008119 248 €
2022Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008125 408 €
2021Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 200884 382 €
2020Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 200891 129 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342020: 4420202021: 420212022: 420222023: 420232024: 320242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20243
20234
20224
20214
20204

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu62 762 €87 738 €119 248 €125 408 €84 382 €91 129 €
Ärikasum enne makse262 €1826 €18 966 €164 €−2928 €3006 €
Aruandeaasta kasum262 €1826 €18 966 €164 €−2928 €3006 €
Tööjõukulud47 342 €62 500 €55 685 €91 508 €56 034 €51 038 €
Varad kokku112 677 €78 386 €77 570 €38 609 €43 838 €17 574 €
sh käibevarad75,00 €1053 €45 529 €2178 €4788 €13 014 €
sh raha3,00 €1053 €45 529 €2178 €3456 €11 591 €
Omakapital23 796 €23 534 €21 708 €2742 €2578 €3006 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised37 276 €24 878 €45 126 €22 099 €29 250 €14 568 €
Pikaajalised kohustised51 605 €29 974 €10 736 €13 768 €12 010 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)234444
Omakapitali osakaal varadest21,1 %30,0 %28,0 %7,1 %5,9 %17,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,4 %2,1 %15,9 %0,1 %-3,5 %3,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang